VÍTA VÁS ÚSMEV S ČIARKOU.

 

Táto stránka je zameraná na komunikáciu a informatívnosť o rázštepe pery a podnebia. Sú tu rodičia, ale aj samotní pacienti, ktorým rázštep vstúpil do života ( žiadny odborník). Za zrodom ÚSMEVU S ČIARKOU stojí mamička Denisa Toldyová, ktorá má sama ľavostranný rázštep pery a má dcérku s ľavostranným rázštepom pery a podnebia.

 

Úsmev s čiarkou bol založený dňa 24.01.2012 len ako komunita na Facebooku, kde cieľom bolo spoznať ďalších pacientov s rázštepom pery a podnebia na Slovensku.

 

Texty, články sú použité z odbornej literatúry, z internetu ale aj z vlastnej skúsenosti. 


Nakoľko si chránime súkromie, sú niektoré veci sprístupnené, až po schválenej registrácii ( príbehy, fotky...). Registráciu schvaľuje adminka stránky, pokiaľ Vám neprišiel spätný e-mail do 48 hodín, kontaktujte ma na usmevsciarkou@gmail.com.

 

Dúfam, že tu nájdete všetko čo  potrebujete a táto stránka Vám bude nápomocná, nájdete odpovede na Vaše otázky ohľadom rázštepu, nájdete si tu nových priateľov či už na Slovensku alebo v Česku. Poprosím Vás, aby Ste rešpektovali naše pravidlá- tu.

 

                                     ĎAKUJEM ZA PODPORU                                                                                                                               adminka

Každému z nás, ktorému rázštep vstúpil do života bol šokovaný. Tak to bolo aj u nás. Nie je pravda, že nás to nešokovalo, lebo ja som mala rázštep. Každý rázštep je iný a tak je to aj u nás, ale už sme sa s tým vyrovnali. A preto si dovolím tvrdiť, že ak sú rodičia vyrovnaní s tým,  že sa im narodilo dieťatko s rázštepom, tak bude šťastné a spokojné aj ono. Podporujte svoje detičky a stále stojte pri nich. Sú to naši anjeličkovia s čiaročkou. „   (náš príbeh )